Temel Karamollaoğlu: Türkiye’nin özü, sözü doğru bir sese ihtiyacı var

0

Saadet Partisi Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya paylaşım sitesi twitter hesabından bir video daha paylaştı.

“Milletimizin kutsal emanetlerine ihanet etmeyeceğiz. Türkiye’nin özü, sözü doğru bir sese ihtiyacı var.” diyen Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Bize emanet edilen kamu mallarına ve imkanlarına yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Bunları ne yiyeceğiz ne de yedireceğiz. Milletimizin kutsal emanetlerine ihanet etmeyeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza eşit mesafede duracağız. Mahalleleri, belediyeleri, üniversiteleri ve bölgeleri siyasi düşüncelerinden ötürü hizmet götürürken, kategorize etmeyeceğiz.

Hiç kimseyi siyasi görüşünden dolayı hizmetten mahrum bırakmayacak ve ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapmacağız. Eşimize dostumuza kamu ihalelerini dağıtmayacak, ulufe verir gibi devletten makam ve mevki tahsis etmeyeceğiz. Türkiye’nin özü sözü doğru bir sese ihtiyacı var. Geleceğin için #Değiştir!”

Saadet Partisi’nden ‘Millet Kıraathanesi’ 

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeme getirdiği ‘Millet Kıraathanesi’ konusunda Saadet Partisi’nden dikkat çekici bir hamle geldi.

Saadet Partisi Denizli’de bazı standlarına ‘Millet kıraathanesi’ yazdı, bedava kek ve çay ikram etti. Saadet Partisi Basın Müşavirliği’nden Ömer Aslan, sosyal medyadan ‘Millet kıraathanesi’nin fotoğrafını paylaştı.

CEVAP VER