Eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, twitter’dan veda etti.. Helallik istedi

1

Eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabı twitter’dan helallik istedi. “Kişiler geçici, aslolan aziz milletimize hizmettir.” diyen Şimyek, şunları yazdı:

“11 yıldır büyük bir onur ve gururla sürdürdüğüm bakanlık görevim sona erdi. Bana, ülkeme hizmet etme ve babamın vasiyetini yerine getirme fırsatı verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımız @RT_Erdogan’a şükranlarımı arz ederim.

Siyasette özellikle ilk göz ağrım #Gaziantep ve baba ocağım #Batman’daki bütün hemşerilerime ve aziz milletimize destekleri için teşekkür ederim. Bu vesileyle yeni kabinemizi tebrik eder, bayrağı devralan arkadaşlarıma başarılar dilerim. Yeni dönem ülkemize hayırlı olsun.

Siyasete adım attığım 2007’den beri geride bir hoş sada bırakmaya gayret ettim. Ülkemiz ve milletimiz için gece gündüz çalıştık. Bugün görevimi yeni arkadaşlara onurla devretmenin huzuru içindeyim. Lütfen hakkınızı helal ediniz. Hoşçakalınız…”

1 YORUM

  1. Türkiye’yi kapitalist sömürü sistemine göbekten bağlayarak gittin emperyalizmin Avrupa ülkelerine uyguladığı kapitalin istediği kadar sınırlı refah çuvalını Üzerimize giydirdin şimdi helallik diliyorsun sana ve buna göz yumanlar Hakkımı helal etmiyorum

CEVAP VER