Babala(r) gibi tv!

  0
  Adnan Öksüz
  Milli Gazete

  Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, YouTube üzerinden yayın yapan Babala TV kanalına konuk oldu.

  Oğuzhan Uğur’un sorularını cevapladı.

  Karamollaoğlu’nun seçimlere ilişkin konuşması, üzerinden 24 saat geçmeden 1 milyona yakın izlenme sayısına ulaştı.

  Dün baktım, izleyen sayısı neredeyse 2.000.000 (iki milyon). Daha da artıyor…

  Program “YouTube Trend Videolar listesinde 1 numaraya yükseldi.

  Programla ilgili olarak on binlerce yorum yapıldı…

  Siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama sadece şunu sormak istiyorum; hangi şartlar altında olursa olsun bir mitinge 2 milyon insanı getirebilir misiniz?

  ***

  Peki, Temel Bey bu programda neler anlattı?  Oğuzhan Uğur’un hangi sorusuna ne cevap verdi?  Programda sunucu Oğuzhan Uğur, gençlerden gelen sorulara öncelik verirken, Karamollaoğlu da, “Biz gençlere önyargı ile yaklaşmıyoruz, onlar da bize önyargılı olmasınlar.” ifadelerini kullandı.

  Karamollaoğlu, farklı konularda gelen tüm soruları içtenlikle cevaplandırdı.

  (…)

  * Hakkını teslim etmek gerekir; Oğuzhan Uğur’un akıcı Türkçesi ve müthiş yorumlama gücü var…

  * Birçok kişinin söylemeye çekindiği, TV’lerde söyleyemediği ne varsa Oğuzhan Uğur söyleyerek bu alanda farkını belli etti.

  HİÇ AKLIMDA YOKTU, TEMEL KARAMOLLAOĞLU’NA OY VERMEK!

  Babala TV’de, Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu ile yapılan röportaja binlerce yorum yapıldı.

  O yorumlardan bazılarını buraya almak istiyorum;

  * Oğuzhan ve ekibi, harikasınız! Bu tür yayınlar, demokratik tartışma platformlarının artması ve ifade özgürlüğü açısından çooook önemli. Yaptığınız iş ziyadesiyle kayda değer. Ana akım medyanın dışında soluk alınacak alanlar oluşturma adına ön ayak olduğunuz için teşekkürler. (Çağrı Yılmaz)

  * Hiç aklımda yoktu Temel Karamollaoğlu’na oy vermek. Sorunları çözme şekli mükemmel eski ve işin ehli insanlar, umarım askeriye içinde aynı şeyi düşünürler… Teşekkürler Babala TV. (Kayserizm)

  * Kararsızların kararı Temel Reis. (Muhammed Durgut)

  * Valla helal olsun, acayip net sorular. (Mehmet Yıldız)

  * Evde ailecek 48 dakikayı 10 dakika gibi geçirdik, gerçekten duygulandım. Oğuzhan Uğur ve ekibi sayesinde eskilerdeki gibi medeni ve seviyeli bir program izledik. Çok şey öğrendik. Birçok kişinin önyargısı kırıldı, müteşekkiriz. Diğer bölümleri merakla bekliyorum. Hızlı olun, hızlııı! (Nicee Troll123)

  * Helal olsun Babala TV, helal olsun Oğuzhan Uğur. Gerçekten tüm içtenliğiyle soruları cevaplamış hissiyatı uyandırdı bende Temel Bey, samimi geldi. Ve belki de ilk defa bu kadar sakin ve gençleri dinleyen bir ortam oluşuyor. İlk Oy Hareketi’ni at çöpe bence, herkes BaBALa TV izlesin, teşekkürler yayında ve yapımda emeği geçen herkese… (İsmail Yaman)

   

   

  * Hayatımda ilk defa bir siyasetçiyi soluksuz tek seferde hiç durdurmadan izledim, tebrikler Oğuzhan Uğur, güzel program. (Sefer Delibaş)

  Yazının bütünü için