Rıdvan Dilmen: Başakşehir, Beşiktaş karşısında maça Mike Tyson gibi başladı

0

Ntv Spor’da yayınlanan %100 futbol programında Güntekin Onay ile birlikte Süper Lig’in 12. haftasında oynanan Beşiktaş-Başakşehir maçını değerlendiren ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen “Başakşehir, Beşiktaş karşısında maça Mike Tyson gibi başladı” dedi.

emre

İşte Rıdvan Dilmen’in yorumları
“Hocanın en çok ne hoşuna gider? Çalıştırdığı öğrencinin başarısı… Avcı stadın her yerine yardımcılarını yerleştirdi”

“Abdullah Avcı, Benfica’dan çalmış ve kaybedersem de kaybederim demiş ve başarılı olmuş. Abdullah Avcı ve Başakşehir’i kutlarım. Tyson’u nasıl biliriz. Beşiktaş’ı kendi silahıyla vuran bir boksör ile karşılaştı”

“Volkan Babacan’ı 13. dakikada gördüm sadece. Maç Vodafone Arena’da oynanıyor. Ben Şenol Güneş olsam, hem Gökhan Gönül hem de Tolgay’ı alırım. Oğuzhan bugün iyi oynuyor ama Atınç’ı da çıkartısa kısalır”

“Başakşehir, Beşiktaş karşısında maça Mike Tyson gibi başladı. Pat pat… Atiba – Gökhan ikilisi, Beşiktaş için Türkiye’de fazla kalıyor”

“Quaresma’nın sarı kart ile Fenerbahçe maçında cezalandırılması lazımdı.Fabri ve Volkan Babacan cin gibi. Özellikle Fabri stoper gibi oynuyor. Abdullah Avcı gibi teknik direktörler analizleri doğru yaparlar. Oyun anlamında Beşiktaş’ın oynadığı Adana maçını değil, Benfica maçını da izliyor. Ki stattaydı zaten”

“Şampiyon olsun olmasın Başakşehir kulüp olarak çok iyi yönetiliyor. Çok iyi incelenmesi gereken bir kulüp. Bu sonuç Beşiktaş için kayıp mı bence değil”

“Cüneyt Hoca, Beşiktaş hocası gibi kart listesini biliyor. Quaresma’ya kart vermedi, derbide oynasın ama Cüneyt hoca yapmasın. Cüneyt Hoca, Beşiktaş hocası gibi kart listesini biliyor. Quaresma’ya kart vermedi, derbide oynasın ama Cüneyt hoca yapmasın”

CEVAP VER