Gökhan Gönül’den Fenerli Taraftarlara Çağrı

0
1987'de Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde lisans ve yüksek lisansını, Yıldız Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümü'nde doktorasını tamamladı. Halen, Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü'nde öğretim elemanı olarak görevini sürdürmektedir.

Fenerbahçe’nin eski sağ beki, geçtiğimiz yaz Beşiktaş’a transfer olarak sarı-lacivertli taraftarların bir kısmını üzmüş; bir kısmını ise kızdırmıştı.

Hafta sonu oynanacak Fenerbahçe- Beşiktaş maçı öncesi milli sağ bek Gökhan Gönül, Fenerli taraftarların kendisini tribünlere çağırmaları halde karşılık vereceğini belirtti.

Gökhan Gönül’ün açıklamaları şu şekilde:

Tribünler beni çağırırsa, tabii ki karşılık veririm. Karşılıklı saygı bunu gerektirir. Sonuçta bu bir oyun, bir eğlence. Camiaya bir kırgınlığım yok, dediğim gibi profesyoneliz. Ben artık Beşiktaş’ın başarısı için ter döküyorum. Benim için özel bir maç olacak, ama olaya duygusal bakmıyorum. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Sonunda Beşiktaş’ın kazanacağı centilmence maç olsun.

CEVAP VER