Beşiktaş Başkanı Orman: Oynayamayacak oyuncuların satışını yapacağız

0

Beşiktaş, Vodafone Park’ta yeni transferi Gary Medel için imza töreni düzenledi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şunları söyledi:

“Bizim için mutlu bir gün. Hayırlı olsun. Camiamızla gurur duyuyorum. Aldığımız oyunculara başka takımlardan teklifler vardı ama oyuncular huzurlu bir ailenin parçası olmayı seçtiler. Takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Medel de bize gelmeyi çok istedi. Transferde payı olan Medel ve eşine hayırlı olsun diyorum.

Transfer komitemiz yine iyi çalışmalar yaptı. Büyük taraftarımızla bu hafta buluşacaktık ama kısmet Kasımpaşa maçında olacak herhalde. Transferin sonuna yaklaştık bizim açımızdan. İyi bir transfer dönemi geçirdik. Medel’in taraftarlarımızla iyi ilişkiler içinde olacağını düşünüyorum. Sezon başında üç transfer yapacağız dedik. Beş tane transfer yaptık. Çok geniş kadromuz var. Oynayamayacak oyuncuların satışını yapacağız. İki tane 11 çıkartabilecek kadroya sahibiz.”

Yeni transferi Gary Medel ise “Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Taraftarlara destekleri için teşekkür ederim. Benim için çok büyük bir transfer. Beşiktaş iki kez üst üste şampiyon oldu. Bu başarıları devam ettirmek için buradayım. İlk 11’de olunca kendimi iyi hissediyorum. 12 numaralı formayı giyeceğim.” dedi.

CEVAP VER