Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Yerli hoca ile devam edersek Aykut Kocaman’dan başkasını düşünmüyoruz

0

Damien Comolli, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlenen bir törenle sportif direktör olarak kendisini 3 yıllığına Fenerbahçe’ye bağlayan sözleşmeye imzayı attı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yerli hoca ile devam etmeleri halinde Aykut Kocaman’dan başkasını düşünmediklerini söyledi.

Koç, “Bu takımı ikinci yaparak Şampiyonlar Ligi’ne katılmasını sağlayan Aykut Kocaman’a çok teşekkür ediyorum. Sadece kadro kalitesi olarak değil bu iklimle alakalı olarak? Bodrum’da kimseyle görüşmedik. Cuma’ya kadardı ama Comolli’nin çalışmaları cuma günü bitmedi biraz daha zaman gerekiyor.”

Fenerbahçe’nin tüm transferlerini ağustos başında oynayacağı Şampiyonlar Ligi ön eleme turundan önce bitirmeyi istediklerini belirten Comolli ise “Teknik direktör konusuna gelince bu piyasa çok hakimiz. Yerli bir hocayla çalışırsak kesinlikle Aykut Kocaman ile devam edeceğiz. Bir şey yapmadık gibi gözükmesin hangi hoca takımından ayrılmak istiyor? Hangi hoca boşta? bunların araştırmasını yaptık. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Fernandao’yu hocamız ya da hoca adayımız istediği için satmadık. Finansal olarak oyuncunun kontratını da düşündük ama Aykut Kocaman’ı bilgilendirdik.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER