Özür diledi; affedildi..

0

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan kaleci Volkan Demirel, Başkan Ali Koç ile Asbaşkan Semih Özsoy’dan özür diledi. Sonrasında Volkan Demirel’in affedildiği açıklandı.

Volkan Demirel, şunları söyledi: “Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu soğukta zahmet edip buraya geldiniz. Özür de diliyorum. Bu konuyla alakalı, kendimle alakalı gündemi bu kadar meşgul ettiğim için. Kusura bakmayın. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; camia olarak içinde bulunduğumuz durum gönülden, ruhen ve akılla düşünen bir Fenerbahçeli için kabul edilebilecek bir durum değil. Hep beraber Fenerbahçeliler olarak kalben ve ruhen, bu ruhu taşıyan insanlar olarak Fenerbahçe’yi hep birlikte yukarılara taşımamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bunun için ben bundan önce olduğu gibi bundan sonra elimden gelen her şeyi yapmak için var gücümle belki bulunduğum yerde belki bulunmadığım yerde elimden gelen desteği vermek için elimden geleni yapacağım.

Bu geçen süreçte yaşananlarla beraber tabii ki yaşadıklarımız var, olanlar var, konuşmalar var. Bunlar tabii ki artık geride kaldı. Şu an geriyi fazla konuşmaya gerek yok. Önümüze bakıp Fenerbahçe’nin bulunduğu ortamdan Fenerbahçemizi çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu yaşanan zamanda da kendi adıma yapmış olduğum yanlışlar, konuşmalar, kırgınlıklar, üzdüğüm insanlar varsa tüm camiam adına onlardan özür diliyorum. Başkanımızın da belirttiği gibi, çok önemli bir insan benim için, beni kendisinin de çok sevdiğini biliyorum, ben de onu çok seviyorum. Başta Başkanım olmak üzere Asbaşkanımdan da özür diliyorum. Ben şu anda tamamen duygularıyla konuşan bir insanım. Yazılı bir metnim, açıklamam yok. Sadece duygularıyla hareket eden bir insanım. Bu yüzden kırmış olduğum insanlar olabilir, kırmış olduğum insanlardan gerçekten sizlerin huzurunda özür diliyorum. Ben her zaman söylediğim gibi Fenerbahçe için varım, var oldum, bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım.”

Fenerbahçe kamp için Antalya’da

Fenerbahçe Futbol Takımı, devre arası kamp çalışmaları için Antalya’ya gitti. Sarı-lacivertlilerin kamp kadrosunda affedilen Volkan Demirel, Nabil Dirar ve Aatif Chahechouhe da yer aldı. Kadro dışı bırakılan Ozan Tufan ile Tolga Ciğerci ve Carlos Kameni kadroda bulunmadı.

Fenerbahçe, kamp çalışmalarını 11 Ocak Cuma gününe kadar Belek’te sürdürecek. Sarı-lacivertli takım, kampta 11 Ocak’ta Hollanda’nın AZ Alkmaar ekibiyle yapacağı maçın ardından İstanbul’a dönecek. Fenerbahçe’nin Antalya kampı kadrosunda şu futbolcular yer alıyor:

Berke Özer, Erten Ersu, Harun Tekin, Volkan Demirel, Şener Özbayraklı, Maurizio Isla, Martin Skrtel, Roman Neustaedter, Diego Reyes, Hasan Ali Kaldırım, İsmail Köybaşı, Jailson, Mehmet Topal, Andre Ayew, Barış Alıcı, Nabil Dirar, Ferdi Kadıoğlu, Yassine Benzia, Mehmet Ekici, Eljif Elmas, Alper Potuk, Mathieu Valbuena, Aatif Chahechouhe, Michael Frey, Islam Slimani, Roberto Soldado.

CEVAP VER