SP il başkanı Dr. Sevim: “Belediyelerde makam aracı saltanatına son verilsin”

2

SAADET PARTİLİ SEVİM’DEN SİYASİLERE MAKAM ARACI ÇAĞRISI

Saadet Parti İstanbul il başkanı Dr. Abdullah Sevim’den açık çağrı: “Makam aracı saltanatına son verin. Kaynakları şatafata değil halka yönlendirin.”

Dr. Abdullah Sevim, siyasi partilerin il başkanlarına, belediye başkanlarına ve belediye başkan adaylarına sosyal medya hesabı üzerinden açık çağrı yaptı.

Sevim açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Buradan siyasi partilerin il başkanlarına, belediye başkanlarına ve belediye başkan adaylarına açık çağrı yapıyorum: Belediye başkanları “Şehr’ül Emin”dir. Sadece halkımıza hizmet etmek için emanet üstlenmişlerdir.

Buradan hareketle gelin, belediyelerdeki makam aracı saltanatına son verin! İhtiyaçlar dahilinde sade araçlarla seyahat edin.

Çocuğuna süt alamayan annelerin, evladına pantolon alamadığı için intihar eden babaların olduğu bu ülkede, gelin kamu kaynaklarını lükse, israfa, şatafata değil halkımıza yönlendirin.”

2 YORUMLAR

  1. Ankara’lı olsam sırf makam aracını azaltacağım, başkanın aracındaki çakarı sökeceğim dediği için oyumu Mansur Yavaş’a vereceğim. Yeter artık söz milletin diyenler bu milleti her türlü aşağılamaktan ne zaman vazgeçecek.

  2. Çocuğuna okul pantolonu alamadığı için intihar eden kişi kavramı aldatmacadır.
    Bu haber yalan haberdir. Bizi aldatan bizden değildir.

CEVAP VER