İlginç bir vaat: Saadet adayı makam odasının kapısını sökecek

0

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay, milyonluk makam araçlarına binmeyeceğini, ihaleleri canlı yayınlayacağını, belediyeyi diğer siyasi partilerin denetimine açacağını ve makam odasının kapasını sökeceğini söyledi.

Türkiye hızla yerel seçimlere yaklaşırken, adaylar da çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Saadet Partisi’nin İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay, hem ilçe halkının kendisine olan ilgisi hem de farklı projeleri ile dikkat çekiyor. Türkiye’deki tüm belediyelere örnek olacaklarını söyleyen Ay, “200’e yakın projemiz içerisinde çok farklı vaadlerimiz var. Belediye başkanı seçildiğimde yapacağım ilk iş makam odasının kapısını sökmek olacak. İhaleleri canlı yayınlayacağız. Milyonluk makam araçlarına asla binmeyeceğim. Ayrıca kısaca SE-DE olarak ifade ettiğim, seçtiğini denetle isimli proje ile hem diğer siyasi partilere hem de STK’lara belediyeyi Sayıştay’ı beklemeden denetleme imkanı sunacağım” şeklinde konuştu.

Doğma büyüme Gaziosmanpaşalı olduğunu ve geçmişle bugünü kıyasladığında Gaziosmanpaşalının mutsuz olduğunu ifade eden Ay, “AŞK Belediyeciliği diye isimlendirdiğimiz adalet, azim, şefkat, şeffaflık, kararlılık ve kalite ilkelerini içeren anlayışımızla, halk ile birlikte yönetim anlayışımızla bu durumu kısa sürede değiştireceğiz. Gaziosmanpaşa İstanbul’un yıldızı bir ilçe olacak” diye konuştu.

SEÇİMİ AÇIK FARKLA KAZANACAĞIZ

Seçimleri açık farkla kazanacağını düşündüğünü belirten Bilal Ay, “Hem parti teşkilatı hem de farklı siyasi partilerden arkadaşlarımızın oluşturduğu Bilal Ay Gönüllüleri ile çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Hem araştırmalar, hem insanlarımızın edindiğimiz izlenim bu seçimi kazanacağımız yönünde. Zaten seçim matematiği açısından baktığımızda da seçimi kazanabilecek tek muhalefet adayı benim. Biz kazanırsak kimse üzülmez. Herkes emin olsun, biz kazanınca Gaziosmanpaşa’yı hep birlikte yöneteceğiz. Parti ayrımı yapmadan herkesi kucaklayacağız. Biz kazanınca kimse kaybetmeyecek” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER