17 Yıllık Hasreti Bitirmeye Gidiyoruz

0

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorlarla ilgili etkinlikte Pazar günü oynanacak olan Fenerbahçe-Galatasaray derbisiyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Özbek, “Her maç yeni bir maç. Biz bu 17 yıllık hasreti bitirmeye gideceğiz. Sonuçta bu sportif bir faaliyet. 17 senedir yenemiyoruz yine yenemeyiz durumunda değiliz. Eminim ki Galatasaray, Kadıköy’deki her maça yenmeye gider” dedi.

SNEİJDER ATAR

Gazetecilerin Sneijder’in ligde 10 aydır gol atamamasıyla ilgili sorusu üzerine Özbek, “Sneijder’in vazifesi gol atmak. Derbi maçta atar mı, atar tabii” şeklinde konuştu.

 

MAYISLAR GALATASARAY’IN

Galatasaray Başkanı Özbek, şampiyonlukla ilgili ise şöyle konuştu. “Şampiyonluk Nisan ayından önce şekillenmez. Nisan ayındaki maçlar çok önemli. Mayıslar hep Galatasaray’ındı, hep de öyle olacak”

PROVAKOSYON OLMAZSA SIKINTI YOK

Basketbol maçı için Ülker Arena’ya gittiklerini belirten Özbek, burada sıkıntı yaşamadığını söyledi. Özbek  “Tribünlerden sıcak mesajlar geldi. Ben locada oturdum, gören, ‘Başkanım’ diye seslendi. Provokasyon olmazsa bir sıkıntı yok” dedi. Özbek, Aziz Yıldırım ile hiç görüşmediğini, Fenerbahçe’den kendisine bir yazı ya da davet gelmediğini ifade etti.

BU NASIL SORU
Başkan Özbek “Lens’in sakatlığına sevindiniz mi” diye soran bir basın mensubuna, “Böyle soru olur mu” diyerek tepki gösterirken, Muslera için de, “Şili maçını oynadı döndü, ona güveniyoruz” dedi.

BRUMA’YI VERMEYİZ
Bruma’nın sözleşmesini uzatmak istediklerini belirten Başkan Özbek “Arkadaşlar görüştüler. Ben detaylı rapor almadım” dedi. 15 milyon Euro önerseler bile genç oyuncuyu vermeyeceklerini kaydeden Özbek, “Bruma çok yetenekli bir oyuncu. önemli bir sporcumuz. Başarıya odaklıyız. Bu tip yıldız oyuncuların da kadroda bulunması gerekiyor” diye konuştu.

TRANSFER YAPACAĞIZ
Transfer konusunda çalışma yaptıklarını belirten Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, “Bir rapor hazırlanıyor ve çalışmalarımız var. Ocak ayında eksiklere göre transfer yapacağız” dedi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here