Advocaat: Normal şartlarda sezon sonuna kadar buradayım

0

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat’ın, Gençlerbirliği’ni 2-1 yendikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalarda bulundu.

Aslında bir sorun yoktu maçta bizim açımızdan. Maç donuk gidiyordu. Topa daha çok sahip olan bizdik. Çok pozisyon üretemedik ama rakip de üretemedi. Devre arasına basit bir golle girdik. Bu bizim için İşleri zorlaştırdı. İkinci yarıda mücadele ettik. Çalıştık ve çabaladık. Goller atmaya mecburduk ve iki gol attık. Böyle bir takıma karşı, böyle bir ortamda alınan 2-1’lik galibiyet iyi bir skordur.

Normal şartlarda sezon sonuna kadar buradayım. Başka durum bir olursa, başkanımız başka bir karar verirse, giderim.

Türkiye’de çalışmaya başladığından bu yama Kendi kulübü başta olmak üzere birçok kesim hakkındaki dobra eleştirileriyle dikkat çeken Advocaat’ın son eleştirilerinden kendisi de nasibini aldı. Advocaat, maç öncesinde yaptığı açıklamada kendisini de eleştirdi.

Maç öncesinde açıklamalarda bulunan Hollandalı çalıştırıcı, “F.Bahçe’nin basketboldaki başarıyı futbolda da yakalaması için üst düzey hoca, üst düzey futbolcu, üst düzey teknik ekip gerekiyor” diye konuştu.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here