Ara tatil 16 Kasım’da..

0

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 16 Kasım Pazartesi günü itibariye okullarda 1 haftalık ara tatile gidileceğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Selçuk, “Çocuklar beni okulda görür görmez ‘Hoca’m, ara tatil olacak mı?’ diye soruyor. Meraklarını giderelim: Yavrum, ara tatiller hakkınızdır. Elbette olacak. 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor.” dedi.

Ara tatilde öğretmenlerin mesleki gelişim programlarına çevrimiçi katılabileceğini de belirten Selçuk, şu ifadeleri kullandı: “16 Kasım Pazartesi itibariyle başlayacağımız ara tatilde, öğretmenlerimiz mesleki gelişim programlarına çevirimiçi ortamda katılabileceklerdir. Kendilerine şimdiden iyi ve verimli bir mesleki gelişim dönemi diliyorum.

Çocuklar beni okulda görür görmez ‘Hoca’m, ara tatil olacak mı?’ diye soruyor. Meraklarını giderelim: Yavrum, ara tatiller hakkınızdır. Elbette olacak. 16 Kasım Pazartesi günü tüm öğrencilerimiz için bir haftalık ara tatil başlıyor. Şimdiden iyi ve sağlıklı tatiller diliyorum.”

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here