Babacan’dan Kerbela mesajı..

0

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Hazreti Hüseyin ve yakınlarının Kerbela’da şehit edilmesinin Hicri takvime göre 1381. yılı dolayısıyla açıklama yaptı.

“Muharrem Ayının 10. gününde Hz. Hüseyin ve beraberindekileri rahmetle anıyorum. Tutulan oruçların ve yapılan ibadetlerin kabul olmasını diliyorum.” diyen Babacan, COVID-19 testinin pozitif çıkmasıyla ilgili ise şunları ifade etti:

“Bugün COVID-19’la beşinci günümüz, karantinadayız. Benden hemen sonra eşim Zeynep ve küçük oğlumuz Emir’in de testleri pozitif çıktı. Üçümüzün de şikayetleri aynı: Halsizlik, ateş, yoğun kas ve eklem ağrıları. Bu süreçte tekrar şahit oldum ki, sağlık çalışanlarımızın hakkı çok büyük. Büyük fedakarlıklarla çalışıyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum, onlara minnettarız. Lütfen onların emeklerini, özverilerini kanıksamayalım. Üzerimize düşen tedbirleri yerine getirmekte titiz olalım. Arayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Yoğunluk ve yorgunluktan aramalarına dönemediklerim olduysa kusuruma bakmasınlar. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Lütfen kendinize dikkat edin, uzmanları ve sağlıkçılarımızı dinleyin.”

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here