Bahçeli ve Akşener katılamayacak..

0

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin hastanede kısa süreli bir tedavi gördüğünü ve daha sonra da evinde istirahate çekildiğini belirterek yeni yasama yılı etkinliklerine katılamayacağını açıkladı.

TBMM’nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahet döneminde yaşayabileceği öngörülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Bahçeli’nin istirahatinin, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatıldığını duyuran Yalçın, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kamuoyuna ve camiamıza saygıyla duyurulur.” ifadesini kullandı.

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, 27 Eylül Cuma günü yüksek ateş ve mide bulantısı şikayetiyle hastanede tedavi altına alınan ve taburcu edilen Genel Başkan Meral Akşener’in Meclis’te düzenlenecek açılışa katılamayacağını söyledi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here