Biz onları en kötü zamanımızda 6-0 yendik. 6 kere gittik, 6 attık!

0

Fenerbahçe Üniversitesi’nin yapılmasının planlandığı Gebze’deki araziyi Basın mensuplarına gezdiren ve projeyi anlatan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray ile oynayacakları derbi maç öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gazetecilerin soruları üzerine düşüncelerini açıklayan Yıldırım, oldukça iddialı açıklamalar yaptı. Yıldırım “Bu gelenek devam edecek, 17 yıldır devam ediyor. Bundan sonra da devam edecek. 18-19-20 devam edecek” dedi. Oyuncular ve teknik heyetle beraber olduklarını belirten Başkan Yıldırım “ Herkesin morali yerinde. İyi oynayan kazansın şeklinde bir temennim olmayacak, biz kazanacağız. Centilmence bir karşılaşma olsun. Galatasaray taraftarı ilk kez Kadıköy’e gelecek, taraftarımız da tahriklere kapılmasın” şeklinde konuştu.

Kart cezalısı Mehmet Topal ve sakatlığı süren Jeremain Lens’in yokluğunu hatırlatan gazetecilere Galatasaray’a en kötü zamanında 6 attıklarını ifade eden Yıldırım, “Biz en kötü zamanımızda Galatasaray’ı 6-0 yendik, bunlar sorun değil. Önemli olan bizim taraftarımız ile futbolcularımızın buluşması. Bu olduktan sonra hiçbir şey sorun değil. Galatasaray taraftarının gelmesini Kadıköy’e biz istedik, kulüpler birliğine de bu konuda yazı gönderdik. 24 tane diğer oyuncumuz var. Biz onları en kötü zamanımızda 6-0 yendik. 6 kere gittik, 6 attık!” dedi

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here