Bugünkü (8 Kasım 2016) FETÖ haberleri

0

80 yaşında evlenecekmiş! Çocukların cinsiyetleri bile belli

FETÖ’cülerin 15 Temmuz’un planını yaptığı 6 yıl önceki gizli toplantıda teröristbaşı Gülen’in evlilik hesaplarının da konuşulduğu ortaya çıktı. Toplantıda imam, Gülen’in ilk evliliğini 80’li yaşlarda bekar bir kadınla ikinci evliliğini ise 90’lı yaşlarda dul bir kadınla yapacağını anlatıyor.

FETÖ’nün  üst düzey bir abisinin kanlı darbe planının şifrelerini verdiği 2010 yılındaki gizli toplantıda, terörist başı Fetullah Gülen’in evlilikle ilgili sapkın düşüncelerini de anlattığı ortaya çıktı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın FETÖ dosyasına giren 2010 yılına ait CD’ye konu sohbette, Gülen’in 40 talebesinden biri olan üst düzey bir imam, diğer imamlara yaptığı konuşmada, Gülen’in üst düzey yeteneklere sahip olduğunu anlattı.

Kaynak: Hürriyet ve Star ve Yeni Şafak ve Türkiye ve Karar

İşte darbenin İstanbul üssü

SABAH, FETÖ’nün sivil imamları Adil Öksüz ve Kemal Batmaz’ın 15 Temmuz’a kadar toplantı yaptığı Kısıklı’daki binaya girdi. 4 katının FETÖ’nün karargahı olarak döşendiği binanın en altında ise hâlâ Öksüz’e “Teslim ol oğlum” çağrısı yapan anne-babası yaşıyor

SABAH, Özel İstihbarat, darbenin Ankara Çukurambar’daki karargâh evinden sonra en önemli üssü olan İstanbul Kısıklı’daki binaya Kaynak Holding’in kayyum heyeti başkanı olarak atanan İmran Okumuş’la birlikte girdi. SABAH ekibine evi gezdiren İmran Okumuş şunları söyledi: “Bu ev normal bir ev değil. Adil Öksüz’ün 15 Temmuz’dan bir hafta öncesine kadar karargâh olarak kullandığı bir örgüt evi. Dikkat edilirse yatak odası gibi aile evlerinde bulunan bölümler yoktur. Bütün odalar toplantı amaçlı olarak dizayn edilmiştir. Adil Öksüz’ün de tüm ilişkilerini buradan yönettiğini ve örgüt mensuplarının sık sık bu dairede kozmik toplantılar yaptığını biliyoruz. Adil Öksüz’ün kim olduğu deşifre olduktan sonra Kaynak Holding’e bağlı Garnet’in üzerine kayıtlı olan bu daireyi hemen teslim alıp kilitlerini değiştirdik.” Kaynak Holding kayyum heyeti başkan vekili Aytekin Karahan da, “Kayyum heyeti olarak bu evi hemen teslim alıp örgüt amaçları doğrultusunda kullanılmasının önüne geçtik” diye konuştu.

Kaynak: Sabah ve Akşam

Nakdi olmayana pos vermeyene beddua!

Kayseri’deki 68 sanıklı FETÖ davasının iddianamesinde örgüt imamlarının yurtlardaki himmet toplantılarında psikolojik baskıyla nasıl para topladığı anlatıldı

Kayseri’de ilk duruşması yapılan 68 sanıklı FETÖ davasının 768 sayfalık iddianamesindeki mağdur ifadeleri FETÖ’nün, nakit parası olmayan işadamlarından, pos cihazıyla kredi kartından himmet parası çektiğini de ortaya çıkardı. İddianamede yer alan ifadesinde, işadamı Şükrü Taner B, 2005’te davet üzerine bir öğrenci yurdundaki sohbet toplantısına katıldığını belirterek, “Toplantıda Boydak Holding yöneticilerinden Erol Boydak’da vardı. Tanımadığım ve hoca dedikleri birisi önce dini sohbet yaptı. Ardından bize yemek yedirdiler. Sonra da sohbet hocası bizden yurda bağış yapmamızı istedi. 500 TL nakit para yardımında bulundum. Hiçbir belge verilmedi. Bu hocanın elinde pos cihazı da vardı. Nakit parası olmayanlardan kredi kartıyla para alınıyordu. Ben bu toplantılarda toplamda 50 bin lira bağışta bulundum” dedi.

Reklam

Kaynak: Sabah ve Takvim

FETÖ ‘Birleşik Devletleri’!

FETÖ, ABD’yi 6 eyalete bölmüş himmetleri de Vegas’ta aklamış!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün ABD yapılanmasının detayları ortaya çıktı. Kritik eyaletleri ‘imam’lara emanet eden FETÖ, New York’a ‘abla’ bile atamıs!

Emniyet terör örgütü FETÖ’nün sadece yurtiçindeki yapılanmasını değil yurtdışı ayağını da derinlemesine incelemeye aldı. Bu kapsamda darbeci yapının dünya yapılanması ortaya çıkarıldı, ABD şeması çizildi.

Kaynak: Akşam ve Sabah ve Star ve Takvim ve Türkiye ve Akit

FETÖ imamı halkı görünce Eagle’da öfkesini kusmuş

FETÖ’nün bölge eğitim imamı Mustafa Tatlı’nın Eagle sohbet uygulamasındaki konuşmaları ortaya çıktı.

Kahramanmaraş’ta bir çek yatın altında saklanırken yakalanarak tutuklanan FETÖ’nün bölge eğitim imamı Mustafa Tatlı’nın, darbe gecesi TV’lerde Erdoğan’ın çağrısıyla direnişe geçen ve tankların önüne yatan halkı görünce, öfkesinden Eagle sohbet uygulamasına “Ey zalimler boşuna debeleniyorsunuz. Topunuzun sinek kadar hükmü yok” diye yazarak halkı aşağıladığı ortaya çıktı.

Kaynak: Akşam ve Takvim

Reklam

FETÖ’nün sohbet CD’sinde ‘ülkeyi ele geçirme’ planı

İzmirde’ki FETÖ soruşturmasında ele geçirilen ve 2010 yılına ait olduğu belirlenen bir CD’deki konuşma kaydında terör örgütü elebaşının Türkiye ve dünyayı ele geçirmekle görevlendirildiğine ilişkin sohbet yer alıyor.

İzmir’de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında ele geçirilen ve 2010 yılına ait olduğu belirlenen bir CD’deki konuşma kaydında terör örgütü elebaşının Türkiye ve dünyayı ele geçirmekle görevlendirildiğine ilişkin sohbet yer alıyor.

Kaynak: Akşam

ByLock yükleme derneği!

İstanbul’daki polislere, FETÖ’nün iktisat toplantıları için kurduğu Denge Platformu Derneği’nde ByLock yüklendiği tespit edildi. Derneğe, polislerin belirli günler çağırıldığı ve dikkat çekmemek için toplu olarak gitmedikleri ifade edildi.

Kaynak: Yeni Şafak ve Akit

Masal Cafe

Amerikan ajanları, New York’ta FETÖ‘ye ait olan Masal Cafe‘ye operasyon düzenledi! Böylece hainlerin toplanma yeri deşifre edildi! Bunun üzerine mekanın 1 milyon dolara satışa çıkarıldığı belirlendi. Ancak şimdiye kadar kimse ilgi göstermedi!

Kaynak: Takvim

Uçmuş bunlar

Konya’da FETÖ‘nün pilotlarına büyük operasyon yapıldı. Operasyon kapsamında 2’si kadın 20 pilot tutuklandı. Etkin pişmanlıktan yararlanan 5 pilot ise adli kontrolle serbest bırakıldı. Daha önce de adliyeye sevk edilen ve yine etkin pişmanlıktan yararlanan 44 pilot adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. Konya’daki FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan ve itirafçı olan 49 pilottan üsteğmen O.S. ise örgütle tanıştığı günden itibaren bütün abilerini deşifre ederek, yaşadıklarını anlattı. Hava Harp Okulu’ndayken Kol Komutanı Kurmay Yüzbaşı Ö.C.’nin, “Senin kız arkadaşın varmış, gerçekten seviyor musun, evlenmeyi düşünüyor musun?” diye sorduğunu açıkladı. O.S., FETÖ’cü komutanın daha sonra “Sen bu şekilde aşka meşke kapılırsan pilot olamazsın, bir an önce bu kızdan ayrılmanın yoluna bak” dediğini aktardı..

Kaynak: Takvim

Karar, Biniş’in ifadelerine ulaştı: Fetullah Gülen ve 15 Temmuz için yorum yapmak istememiş

15 Temmuz darbe girişimini TSK imamı Adil Öksüz ve Kemal Batmaz ile birlikte Akıncılar Üssü 143. Filo Komutanlığı’ndan yöneten FETÖ’nün üç numaralı imamı Harun Biniş’in gözaltına alındığında ve kimliği görüntülerde tespit edildikten sonra alınan ifadelerine Karar ulaştı.

Kaynak: Karar

Hain darbenin 3 numaralı ismi kıvırdı

FETÖ’nün düzenlediği hain darbe girişiminin 3 numaralı ismi Harun Biniş’in, polis sorgusundaki ifadeleri ortaya çıktı.

15 Temmuz gecesi Akıncılar Üssü 143. Filo Komutanlığı’nda görüntülenen FETÖ’nün üç numaralı imamı Harun Biniş’in gözaltındayken verdiği ifadeler ortaya çıktı. Biniş, ifadesinde Adil Öksüz gibi bölgeye taksiyle gittiğini ve emlak baktığını söyledi.

15 Temmuz darbe girişimini TSK imamı Adil Öksüz ve Kemal Batmaz ile birlikte Akıncılar Üssü 143. Filo Komutanlığı’ndan yöneten FETÖ’nün üç numaralı imamı Harun Biniş’in gözaltına alındığında ve kimliği görüntülerde tespit edildikten sonra alınan ifadeleri Karar gazetesinde yayınlandı.

VERTİGO YALANINA SARILDI

Biniş’in ifadesinde “Fetullah Gülen ve 15 Temmuz darbesi” ile ilgili soruya “Olumlu veya olumsuz yorum yapmak istemiyorum” cevabını verdiği dikkat çekti. Eşgalini değiştirmek için saçını kestirmesini ise “Cezaevinde bakımı zor o nedenle kestim” diyerek açıkladı. Darbe gecesi bomba seslerini duymadığını söyleyen Biniş, NATO’daki FETÖ’cü Tümamiral Mustafa Uğurlu’nun Türkiye’ye dönmemek için bahane ettiği vertigo hastalığı yalanını söyledi. Biniş “Vertigom var duymakta zorluk çekiyorum, bomba seslerini duymadım” dedi.

Kaynak: Akit

‘Rus uçağını FETÖ düşürdü… Can Dündar darbeyi biliyordu’

Gazeteci Yazar Murat Kelkitlioğlu bugün çok önemli bir yazı kaleme aldı.

Kaynak: Akit

FETÖ üyeleri himmet (!) toplamada Deli Dumrul’u geçmiş!

Gününmüzün Deli Dumrul’luğuna soyunmuşlar! Kayseri’deki FETÖ davasının iddianamesinde örgüt sorumlularının yurtlardaki himmet toplantılarında psikolojik baskıyla nasıl para topladığı anlatıldı.

Kaynak: Akit

VPN kullanmak sizi FETÖ’cü yapabilir mi?

Türkiye Bilişim Derneği Başkanı İlker Tabakçı’nın yapmış olduğu açıklamada VPN ile FETÖ arasındaki bağdan bahsedildi. VPN kullanmanın, sizi bu suçluların iş birlikçisi durumuna düşürme ihtimalinin olduğu söyleniyor.

Kaynak: Akit

Polat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelikkaya tutuklandı

FETÖ operasyonları kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan örgütün Bolu’daki önemli isimlerinden Polat A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Çelikkaya, Karabük’te yakalanarak gözaltına alındı. Çelikkaya, ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kaynak: Yeniçağ

20 pilot FETÖ’den tutuklandı

Konya 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’na düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 69 pilottan tutuklanan 20’sinin arasında iki de kadın bulunuyor.

Konya’da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’na düzenlenen 4’üncü dalga operasyonunda gözaltına alınan 69 pilottan, 1’i albay, 2 si kadın 20 pilot tutuklandı, 49’u adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. Konya Cumhuriyet Başsavcılığı, 15 Temmuz darbe girişimi ardından FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’na yönelik 2’si albay 71’i üsteğmen 73 pilot hakkında yakalama kararı çıkartıldı.

Kaynak: Yeniçağ

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here