DHA: Cumhurbaşkanı Erdoğan camide kısa süreli rahatsızlık geçirdi..

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayram Namazı için geldiği Mimar Sinan Cami’sinde kısa süreli rahatsızlık geçirdi. Doğan Haber Ajansı’nın geçtiği habere göre Erdoğan’ın durumu şuan iyi..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bayram namazını kıldığı camiden çıkan vatandaşlar, “Arkasında namaz kılıyorduk. Bir anda fenalaştı. Herkes ayağı kalktı, yardım etmeye çalıştılar. Sedye ile dışarıya çıkardılar.5-10 dakika orada tedavi gördü. Namaz daha başlamamıştı. “Cumhurbaşkanı sohbeti dinlemeye geldi. Sonra yavaşça yere yattı. Sonra ilk müdahale burada yapıldı. Sonra dışarıya çıkarıldı.” dediler.

Camiden çıkan vatandaşlardan biri, “Tokalaştıktan sonra oturdu. Şoförünün içeriye girdiğini gördüm. Gayet normaldi. Sonra aşağıya aldılar 15-20 dakika. Şu an da gayet iyi. Oturuyordu kendisi, bir sıkıntısı yoktu.” dedi

Yine camiden çıkan bir kişi ise “Cumhurbaşkanı sohbeti dinlemeye geldi. Sonra yavaşça yere yattı. Sonra ilk müdahale burada yapıldı. Sonra dışarıya çıkarıldı.” diye konuştu.

Erdoğan’ın hemen arkasında bulunduğunu belirten bir kişi ise, “Arkasında namaz kılıyorduk. Bir anda fenalaştı. Herkes ayağı kalktı, yardım etmeye çalıştılar. Sedye ile dışarıya çıkardılar. 5-10 dakika orada tedavi gördü. Namaz daha başlamamıştı” şeklinde konuştu.
Bu arada Erdoğan’ın, birazdan camiden ayrılarak Üsküdar Kısıklı’da bulunan konutuna geçeceği öğrenildi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here