Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece konuştu.. Bu sezon bitince yeni projeler yapacağım

0

Pandemi nedeniyle tüm dizi çekimleri durdurulmuştu. 1 Haziran 2020 tarihiyle normalleşme planı olunca diziler de yavaş yavaş ekrana geri döndü.

Yasak Elma dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanması ile beraber sette de hızlı çalışma temposu başladı. Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyan gecesinde ödül alan Eda Ece, sahnede yaptığı konuşmada, ekip olarak çok emek verdiklerini ve işlerini severek yaptıklarını söyledi.

Magazincilerle de röportaj yapan Eda Ece, Yasak Elma dizisinin çekimlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini artık setlerinde 24 saat bekleyen sağlık çalışanının olduğunu ve her pazartesi Covid-19 testi olduklarını söyledi.

Kamera arkası çalışanlarının maskeli olduğunu, oyuncuların da sahne çekimi dışında maskeli olmaya dikkat ettiğini ve hijyen kurallarını önemsediklerini belirtti. 2021 için istekleri sorulduğunda dünya için sorunsuz, sağlıklı ve temiz yeni bir dönem başlamasını dilediğini anlattı. Dizinin bu sezonunu da tamamladıktan sonra yeni projeler yapmak istediğini de sözlerine ekledi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here