Erzurum Havalimanı temmuz ayı bitmeden açılacak..

0

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum gündemini çok meşgul eden havalimanı pistiyle alakalı son noktayı koyduklarını belirterek “İnşallah temmuz ayı bitmeden buraya gelerek bu havalimanının açılışını hep beraber yapacağız.” dedi.

Erzurum Havalimanı’nda incelemelerde bulunan Karaismailoğlu, yapımı süren ve bundan sonra gerçekleştirilecek ulaşım projeleriyle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Erzurum Havalimanı’nda kurulumuna başlanan “CAT 3A Sistemi”yle ilgili çalışmaları incelediklerini belirten Karaismailoğlu, şunları kaydetti:

“Erzurum gündemini çok meşgul eden havalimanı pistiyle alakalı son noktayı koyduk. İnşallah temmuz ayı bitmeden buraya gelerek bu havalimanının açılışını hep beraber yapacağız. İnşallah bundan sonra bir sıkıntı yaşamayacağız, konuyu birebir takip edeceğiz. Temmuz ayında yine güzel bir günde Erzurum’da bu çalışmayı hizmete sunmayı temenni ediyorum. Arkadaşlarımız konuyu takip ediyorlar. Biz işin bir an önce bitirilmesi için üzerimize düşeni yapacağız. Verdiğimiz tarihte de burayı hizmete açacağız.”

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here