Fatih Terim’den ‘sorun yok’ paylaşımı..

0

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcıları Kaan Kançal ve Yusuf Günay ile Türk Telekom Stadı’ndaki kulüp binasında bir araya geldi. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Terim, yönetimle aralarında herhangi bir sorun olmadığını belirterek “Her şey yolunda” mesajına yer verdi.

Kulübün resmi internet sitesinde “Kenetlenin başka Galatasaray yok!” başlığıyla yayımlanan açıklamada ise şu ifadeler yer aldı: “Bugün saat 15.30’da başkanımız Sayın Mustafa Cengiz ile teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim, Türk Telekom Stadyumu’nda bir görüşme gerçekleştirmiştir. Gündemdeki konuların, bazı asılsız iddiaların ve kısa vadeli planların ele alındığı görüşme, kulübümüz menfaatleri çerçevesinde karşılıklı mutabakatla tamamlanmıştır. Görüşmede 2020-2021 futbol sezonunu şampiyonlukla tamamlayacağımız inancı ve heyecanı pekiştirilmiştir. 23. şampiyonluğumuz için tüm camiamızı birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut halinde hareket etmeye davet ediyoruz. Bu yol şampiyonluk yolu!”

Kulübün Twitter hesabından yapılan ve tecrübeli teknik adamın görselinin de yer aldığı paylaşımda ise “Fatih Terim bizim kırmızı çizgimizdir.” denildi. Paylaşımda Fatih Terim’in hesabı da etiketlendi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here