Karamollaoğlu, gençlerle voleybol oynadı..

0

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin gençlik kollarının yaz kampında gençlerle buluştu. Gençlerin sorularını cevaplayan Karamollaoğlu, onlarla birlikte voleybol oynadı.

Yalova’da 30 Ağustos ile 1 Eylül tarihleri arasında kampa giren Saadet Partisi Gençlik Kolları, üç gün boyunca gençlik meseleleri başta olmak üzere birçok konuyu masaya yatırıp fikir alışverişinde bulunuyor. Kampta gençlere yönelik atölye çalışmaları, münazaralar, eğitimler, özel gündemli toplantılar, sosyal ve sportif faaliyetlerle dolu bir program gerçekleştiriliyor.

Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Mete, “Önümüzdeki dönemi en iyi şekilde değerlendirmek ve çalışmalarımızı gençlere daha etkili ulaştırabilmek adına her sene düzenlediğimiz yaz kampımızı icra etmiş olacağız. Kamp ile hem deşarj olmayı hem de sonraki dönemin yoğun çalışmalarına arkadaşlarımızla beraber hazırlanmayı planlıyoruz. 81 ilimizin dâhil olacağı, gençlerimizin temel meselelerini konuşacağımız, çözüm yollarını ve çözümlerde nasıl roller alacağımızı tasarlayıp sonrasında uygulamaya geçeceğimiz bir kamp olacak.” dedi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here