Kılıçdaroğlu: Erdoğan sen git çetelerle magazincilik oyna

0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarına tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından yazan Kılıçdaroğlu, “Erdoğan, yine atıp tutmuşsun. Kılıçdaroğlu ülkenin dertlileri ile yan yanadır. Sen git çetelerle magazincilik oyna. Adnan Menderes’i de kendi algı oyunlarına alet etme! Bu vesileyle Adnan Menderes’i rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ise şu paylaşımı yaptı: “Sayın Erdoğan, Sayın Akşener’i hedef göstererek tüm muhalefeti açıkça tehdit etmiştir. Ayrıca,TBMM’de yaptığımız açıklama sırasında sergilenen tutum ve baskı konusunda destek veren siyasilere ve basına teşekkür ediyorum. Gelecek Partisi olarak doğru bildiğimiz yolda cesurca ilerliyoruz.”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de “Sayın Erdoğan’ın dünkü hezeyanları karşısında dayanışma gösteren herkese teşekkür ediyorum. Siyaset tehditle değil, hizmetle yapılır. Merkezine koltuğu değil, milleti koyarak yapılır. O sandık gelir, milletimiz dersi kime veriyor, herkes görür.” dedi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here