Kılıçdaroğlu, köylülerle kahvaltıda bir araya geldi..

0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Adalet Kurultayı’nın düzenlendiği Gelibolu Yarımadası’ndaki Kocadere köyünde vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Kocadere Köyü Muhtarı Güray Yaşın tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, köy meydanında organize edilen kahvaltıda vatandaşlarla sohbet etti. Kahvaltı sonrasında konuşan Kılıçdaroğlu, Kocadere köyünde bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

“Efendim güzel bir sabah. Sayın muhtarımız bizi sofrasına davet etti, kapılarını açtı. Kendisine yürekten teşekkür ediyorum sağ olsun, var olsun. Emin olun benim hayatımın en mutlu günlerinden birisi bugün. Böylesine güzel bir sabah, güzel insanlarla beraber olmak, onlarla sohbet etmek, yaşlıları dinlemek, onların sesine kulak vermek… Duayla başladık, duayla sonlandırdık soframızı. Dolayısıyla son derece mutluyum, son derece memnunum.

Köyün tarihi az önce muhtarıma sordum, çok eski bir tarihi var köyün. Böylesine köklü bir köyde muhtarımla beraber, köylülerle beraber olmak, onların çayını içmek, ekmeğini yemek benim için dünyanın en mutlu günlerinden birisi. Bu vesileyle ben de hepinize yürekten teşekkür ediyorum, sağ olun, var olun diyorum. Ekmeğinizi yedik, çayınızı içtik helal edin diyorum. Sağ olun, var olun diyorum.”

Adalet Anıtı için hazırlanan tuğlaya ismini yazdırdı

Kamp alanında “Adalet Anıtı” için hazırlanan tuğlaların bulunduğu yere giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Adalet Anıtı” için hazırlanan tuğlaya ismini yazdırdı.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here