Mesut Yılmaz’ın sağlığı ciddiyetini koruyor..

0

Mayıs ayında beyin ameliyatı olan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın sağlığı ciddiyetini koruyor. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın hastaneye kaldırıldığını üzülerek öğrendim. Yılmaz’a acil şifalar diliyor, ailesine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kültür-Turizm Başdanışmanı ve Yurt Gazetesi yazarı İsmet Orhan ise “Her şeye rağmen, medeni duruşu vardı… Cumhuriyet değerlerine saygılıydı… Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın sağlığından umut kesildiğini öğrendim doktorlarından…” ifadelerini kullandı.

Hayatını kaybettiği iddialarına ilişkin de Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Eski Başbakanlarımızdan Sayın Mesut Yılmaz’ın vefat ettiğine dair haberler gerçek dışıdır.” diye açıklama yaptı.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Tıbbi Direktörü Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur ile Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Uğur Türe, Mesut Yılmaz’ın sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı yapmıştı: “Mesut Yılmaz, 5 Mayıs’ta Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi’nde başarılı bir beyin ameliyatı geçirmiştir. Şu an itibarıyla tedavisine serviste devam edilmekte ve sağlık durumu hızla iyileşmektedir.”

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here