Ocak Medya Yazarları ve Yazıları

3

Ocak Medya’yı takip etmek bir ayrıcalıktır. Gündemi takip eden anlık haberleri, yazar ve yazıları ile mükemmel bir internet haber, fikir ve kültür sitesi.

Özellikle yazarların yazılarını okuyanlar için, her Çiçek’ten bal alırcasına bilgi ve malumat hazinesi mesabesinde.

Kanaatimizce bu gün Türkiye gündemi ile ilgilenen, Türkiye ve Avrupa’da çok geniş bir kitlenin bakmadan geçemediği bir yayın organıdır, ocakmedya.de.

Yazarların her biri kendi uzmanlık alanlarında çok güzel yazılar yazıyorlar. Şahsen ben çok istifade ediyorum.

Birçok bilgi ve malûmatı ocakmedya.de’ ki yazılarda ilk defa öğreniyoruz ve okuyoruz.

Ayrıca radikalizmden uzak, demokratik ve hoşgörü ortamında çok seslilik metodolojisi ile   yazarlar yazılarını yazıyorlar.

Bu ortamı ve imkanı hazırlayan, öncelikle ocakmedya.com/de kurucusu büyük usta, gazeteci yazar sayın Fehmi Koru hocamıza teşekkür ediyoruz.

Tarih ve tecrübe, analitik düşünce ve öngörü temelli yazılarını dikkatle okuyor ve takip ediyoruz. Rabbim sağlık sıhhat afiyet versin de daha nice yıllar okuyalım ve istifade edelim.

Genel yayın yönetmeni sayın Sinan Eskicioğlu esasen ilahiyatçı olmasına rağmen çok geniş alanlarda yazıları ve Ocak Medya’nın yeni yüzü ile okurlarına hitap etmesi gibi başarılı ve gayretli çalışmalarını tebrik ediyor ve teşekkür ediyoruz.

Nihayet Ocak Medya Yazarları, hanımefendiler ve beyefendiler, her biri, birbirinden değerli, yazarlar; Yazdıkları çok faydalı bilgi ve malumat yüklü yazıları ile internet dünyasına ışık saçıyorlar. Hepsine teşekkürler ve çalışmalarında başarılar dileriz.

Ayrıca Ocak Medya okurlarına, yazarların yazılarına yaptıkları yorumları ile zengilik katan takipçilerimize teşekkürler, devamlılığını ümit eder ve bekleriz.

Bu sitenin yönetim ve yürütülmesinde görev alan isimsiz kahramanlarına da teşekkür ederiz.

Mevcut Ocak Medya sitesinin yayınının gelişerek ve genişleyerek devamı için, site ile ilişkili herkese samimiyetten bir motivasyon olsun istedik.

Selamlar.

3 YORUMLAR

  1. Sn. M Hocam Ocak medyanin önemini ve kiymetini dile getirdiginiz icin size tesekkür ediyorum, Sn. Fehmi koruya da Ocak medyayi kurdugu icin ayrica tesekkür ediyorum, cünki günümüzde güya özgür medyadan ülkemizin iceride ve disaridaki durumunu insanlarimizin sıkıntılarını ve tehlikeli oldugunu düsündügüm parcalanmisligini kisaca gercek gündemi görebilmek mümkün degil, o yüzden Ocak medyanin varligi ve uyariciligi son derece önem tasimaktadir. Ben burada Ocak medyanin ve yazarlarinin daim olmasini, ülkemize ve milletimize hayirlar getirmesini cenabu Haktan temenni ediyorum. Berlinden selam ve saygilarimi sunuyorum

  2. Ocak Medya en aykiri fikirlere bile acik, bu nedenle emegi gecen herkese tssekkur ediyorum.
    Anlayabildigim kadari ile Ocak Medyanin yonetim merkezi Almanya oldu, bunu bir turlu anlayamadim, daha dogrusu kabullenemedim…

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here