Şehit ailesini ziyaret etti..

0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit Piyada Uzman Onbaşı Cengizhan Kaplan’ın ailesini ziyaret etmek için Ankara’nın Elmadağ İlçesi’ne gitti. Kılıçdaroğlu, Cumhuriyet İlkokulu bahçesine Elmadağ Belediyesi tarafından kurulan taziye çadırında, şehit ailesine başsağlığı diledi. Kılıçdaroğlu, şehit Cengizhan Kaplan için dua etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elmadağ Belediyesi tarafından restore edilen Köy Konağı’nı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na; CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın eşlik etti. Belediye Başkanı Aşkın, kullanılmaz durumda olan yeri nasıl restore ettiklerini anlattı. Kemal Kılıçdaroğlu, Köy Konağı içindeki eski fotoğrafları inceledi.

Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz hafta annesi Esme İlhan’ı kaybeden CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve ailesine Kırşehir’de taziye ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu, Metin İlhan ile bir süre sohbet etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Heybeliada’da meydana gelen orman yangını nedeniyle Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül’ü telefonla aradı. Kılıçdaroğlu, orman yangını ve yürütülen çalışmalar hakkında Gül’den bilgi aldı. Kılıçdaroğlu, bölge halkına geçmiş olsun dileklerini de iletti.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here