Şu an için bir anlaşma yok..

0

Türkiye’nin, A Milli Futbol Takımı’nda Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışları sürüyor.

Almanya U21 Takımı’nı çalıştıran ve bir dönem Beşiktaş forması da giyen Alman teknik adam Stefan Kuntz, İstanbul’a geldi. A Milli Futbol Takımının teknik direktörlüğü için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yöneticisi Hamit Altıntop ile görüşen Kuntz, Instagram hesabından açıklama yaptı.

Türk yetkililerle görüştüğünü açıklayan Kuntz, bir anlaşmanın henüz gerçekleşmediğini ifade etti. “Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) davetlisi olarak İstanbul’daydım ancak şu an için bir anlaşma haberi yok.” dedi.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ise Türkiye Futbol Federasyonu’nun milli takım teknik direktörlüğü için Stefan Kuntz ile 3 yıllığına anlaştığını söyledi.

Teknik direktörlük kariyerine Neunkirchen takımında başlayan 58 yaşındaki Stefan Kuntz, Karlsruhe, Mannheim, Arlen, Kkoblez, Bochum, K’lautern takımlarını çalıştırdı. 2016 yılından bu yana Almanya Milli Takımı’nda görev alan Stefan Kuntz, U21 Takımı’nda görev yapıyordu.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here