Tokat Atma Şampiyonası.. Ödül 350 dolar

0

Rusya’da birbirinden güçlü erkekler, Tokat Şampiyonası’nı kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Yarışmacılar, bir masanın iki ucunda pozisyon alıp sırayla birbirlerini tokatlıyor.

Yarışmaya katılanlar sırayla rakibine ardı ardına 5 kez tokat atıyor. Bir hakem de en sert tokat atanı tespit ederek kazananı ilan ediyor. Şampiyona Siberya’daki Krasnoyarsk Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti. Organizatörler spor festivaline “eğlence ve yenilik” getirmek için tokat yarışmasının da şampiyonaya dahil edildiğini bildirdi.

Yarışmacılar tokatı rakibinin sadece yüzüne atabiliyor ve kulak bölgesine vurmak yasak. Ayrıca tokat atılırken parmaklar kullanılıyor. Müsabakalar boyunca sağlık ekipleri de hazır bekliyor. Sağlık asistanları yara alan kesimleri temizliyor. Organizatörler bunun sadece bir eğlence olmadığını yarışmacılar için yaralanma ve hayat riskinin de bulunduğuna dikkat çekiyor.

Yarışmada ilk 10’a kalan kişilere toplam 700 dolar ödül dağıtılacak. Şampiyon olan kişi ise 350 doların sahibi olacak. Haberin Videosu..

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here