Trump’ın bugün Twitter’da başına geleni duydunuz mu? Şoke oldu…

0

ABD başkanı Donald Trump bugün Twitter’de yanlış adama çattı.

Golf oyuncusu olarak iddialı biri ABD başkanı; bu sebeple belli ki, golfla ilgili gündemi yakından izliyor.

‘Golfer’ adlı İnternet sitesi bu sabah izleyicilerine bir soru yöneltti.

Soru şu: “Ünlü biriyle gol oynamak isteseniz kimi seçersiniz?”

Tahmin edileceği üzere bu soruya her kafadan bir cevap geldi.

Cevap verenlerden biri de İngiltere’nin Galler bölgesinden Liam Bennet’ti. Bennett, ABD başkanının Twitter hesabına da link vererek “Ben Trump’ı seçerdim, ‘Evde Yalnız Başına 2’ filminde müthişti” diye mesaj attı.

Trump’ın bu mesaja çok sevindiği hiç vakit kaybetmeden verdiği tepkiden anlaşılıyor. Yine Twitter’dan şu mesajı gönderdi müstakbel golf arkadaşına Trump:

“Hey Liam. Benimle gol oynamak istediğini gördüm. Bir daha İngiletere’ye geldiğimde seni ve aileni alıp İskoçya’daki bana ait Trump uluslararası golf sahasına götüreceğim. DÜNYA’daki EN İYİ golf sahasıdır.”

Davet açık ve cazip. Trump davetine hoş bir kabul cevabı beklemiş olmalı. Oysa Liam Bennet’in tepkisi şok ediciydi:

“Hay Allah. Mesajına teşekkürler, fakat ben senin iğrenç biri olduğunu düşünüyorum ve eğer golf oynasaydım bile seninle oynamak istemezdim. İstifa etmeye ne dersin?”

Liam’ın bu mesajı üzerine Trump kendinden bekleneni yaptı. Birkaç dakikalığına olsa da karşılıklı golf oynama rüyası gördüğü Liam Bennet’in Twitter’da kendisini takip etmesini engelledi.

Liam’ın son mesajı şöyle:

“Hay Allah. Birkaç dakikalığına da olsa ABD’nin başkanı Twitter’da beni takibe aldı ve hatta bana bir mesaj da gönderdi. Sonu kötü bitti ama…”

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here