TÜSİAD’dan DEVA Partisi’ne ziyaret..

0

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski ile yönetim kurulu üyeleri, Demokrasi ve Atılım Partisi’ne (DEVA) ziyarette bulundular. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile bir görüşme gerçekleştirdiler.

Ziyareti twitter hesabından duyuran Babacan, “TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, genel merkezimize ziyarette bulundular. Ülkemizin sorunlarıyla ilgili kapsamlı değerlendirmeler yaptık, ekonomi başta olmak üzere pek çok alanda programımızı anlattık. Bu nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Kanal İstanbul projesini çevre, şehirleşme, finans, uluslararası hukuk, güvenlik ve olası depremler açısından değerlendiren Babacan, “Böylesine önemli projeler için önce bilime dayanan, tarafsız, çok yönlü etki analizleri hazırlanmalı, ardından geniş istişareler yapılmalı ve nihayetinde toplumsal mutabakat aranmalıdır. Yaptığı bilgilendirme için Sayın İmamoğlu’na teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here