Whatsapp, Instagram ile Facebook’a erişilemiyor..

0

Sosyal medya platformları Whatsapp, Instagram ile Facebook’a dünya genelinde erişim sorunu yaşanıyor. Facebook’un İletişim Direktörü Andy Stone, “Uygulamalarımız ve ürünlerimize erişimde bir sorun olduğunun farkındayız. Mümkün olan en kısa sürede her şeyin normale dönmesi için çalışıyoruz, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ise “Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” ifadelerini kullandı.

WhatsApp’tan yapılan açıklamada da “Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler.” denildi.

Facebook, Instagram ve WhatsApp’a erişim sorunu yaşanırken Twitter’ın resmi hesabından “Kelimenin tam anlamıyla herkese merhaba” paylaşımı geldi. WhatsApp ise “Merhaba” karşılığını verdi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here