Yeniden çekilecek olan ‘Sihirli Annem’ dizisi eski kadrosu tarafından tepki aldı: ‘Anladık ki, vefa ve etik kavramları yokmuş.’

0

Sihirli Annem’e yıllarca çok emek verdiklerini belirterek yeni bir kadroyla çekilecek olan Sihirli Annem kadrosunun eski kadrolarıyla iletişime geçtiğini, fikirlerini aldıklarını sosyal medya hesabından yalanladı. Yeni Sihirli Annem dizi çekimleri ile ilgili tüm süreci sadece sosyal medyadan gördüklerini söyleyen İnci Türkay ‘Anladık ki, vefa ve etik kavramları yok olmuş’ şeklinde sert sözlerinde instagram hesabında paylaşarak kamuoyuna duyurdu. ‘Bu durumu sevgili Sihirli Annem ailemizle paylaşmayı görev bildik. Hepinizi çok seviyoruz.’ diyerek sözlerine ekledi.    

Gerçek hayatta da üç iyi arkadaş olan sihirli annemin eski oyuncuları Zeynep Özkaya, Gizem Güven ve Jennifer Boyner ise bu konuda röportaj vererek sitemlerini belli ettiler. Zeynep Özkaya ‘Tabiki biz yer almak isterdik. Zaten yıllardır aynı kadroyla tekrar başlaması konuşuluyordu. Kadromuzun bir çoğu yeniden oynama teklifini kabul ederdi. Maalesef biz yokuz. Böyle bir karar verilmiş. Ayrıntıya dair hiç bir şey bilmiyoruz. Sadece sosyal medyadan gördük.’ derken Gizem güven ise ‘Ben de çok isterdim. Çocukluğumuzun büyük bir kısmını kaplayan bir proje ve artık aile gibiyiz. Bir iş de olsaydı tekrar herkes çok mutlu olurdu. Ama diyecek bir şey yok’ dedi.

YORUM YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here